Tilia OÜTilia logo

Tilia OÜ on Eestimaine pereettevõte, mis moodustati 1991. aastal. Kasvatame peamiselt haljastuses kasutatavaid ilupuid ja -põõsaid. Meie esimene suurem puukool, Ihaste puukool, asus Tartu külje all Ihastes, kust viisime tootmise 2014.aastal üle Kambja vallas Vana-Kuuste külas asuvasse Ignase puukooli. Lisaks asub ka väiksem taimla Kambja alevis – Kambja puukool.

Kasvatame ainult Eestis pikaajaliselt kohanenud liike, sorte ja vorme, mis on näidanud oma vastupidavust siinses heitlikus kliimas. Kõik meie puukoolides pakutav sortiment on paljundatud ja kasvatatud kohapeal.

Tartu linna ja lähikonda oleme istutanud viimastel aastatel üle tuhande suure puu. Paaril viimasel aastal oleme rajanud näiteks Emajõe kaldapealsele hariliku vahtra allee, Toomemäele nn endise sünnitusmaja juurde hariliku vahtra allee, Tartu tammiku ja Ihaste silla idapoolse külje haljastuse.

Suudame täna pakkida ja istutamiseks ette valmistada kuni 50 suurt mullapalliga puud päevas. Teenusena istutame suuri (kuni 5 meetri kõrgusi) mullapalliga puid ja hooldame istutusjärgselt üks kuni kaks aastat. Soovi korral lisaks suurte puude istutamisele teeme ka muud haljastust.

Lisainfo:

Tel: (+372) 52 87 593

E-mail: tilia@ignasepuukool.ee

Kontaktandmed

top